poniedziałek, 18 stycznia 2016

Aplikacje i gry na Android

Hej, dziś zaproponuje kilka użytecznych, i bezpłatnych aplikacji oraz ciekawych gier na Android !

Clean Master Clean Master to aplikacja do czyszczenia urządzeń działających pod kontrolą systemu Android z niepotrzebnych danych. Jej głównym zadaniem jest usuwanie zbędnych danych, a realizuje to poprzez cztery osobne moduły.

Instagram Instagram – czyli serwis społecznościowy, w którym dzielimy się zdjęciami. Zasada jest prosta: robię zdjęcie, wybieram efekty i filtry, dodaję hashtagi i publikuję. Inni użytkownicy mogą polubić zdjęcie lub wstawić komentarz.

Tabela Kalorii Wszystkie osoby, które są na diecie i zajmują się skrupulatnym liczeniem kalorii, powinny zainteresować się tą darmową aplikacją na Androida. Tabela Kalorii pomoże w ułożeniu odpowiedniej diety, bo zawiera informacje na temat wszystkich najpopularniejszych produktów spożywczych.

Zszywka Zszywka.pl to internetowe źródło inspiracji rozmaitego rodzaju. Użytkownicy serwisu dzielą się ze sobą pomysłami na dania obiadowe, modną stylizację, wystrój mieszkania czy też własnoręczne wykonanie kopii jakiegoś wyjątkowo drogiego gadżetu. Przeglądanie zawartości ułatwia podział wpisów na wiele czytelnych działów i kategorii tematycznych.

Endomondo Endomondo to aplikacja na urządzenia mobilne. Napisana została z myślą o osobach uprawiających sport, które chcą mierzyć dystanse, czas treningów i porównywać swoje osiągnięcia z innymi użytkownikami smartfonów. Duże zainteresowanie ENDOMONDO wiąże się z tym, że producent udostępnił wiele przydatnych funkcji w darmowej wersji aplikacji.
Photo Collage Narzędzie do projektowania dowolnych kompozycji ze zdjęć. Aplikacja posiada łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki czemu mniej doświadczone osoby nie powinny mieć problemów w korzystaniu z tego programu.

Snapchat Snapchat to komunikator dostępny na Androida i iPhone’a, służący do wysyłania błyskawicznych wiadomości. Nie jest on jeszcze dostępny na Windows Phone, ale nieoficjalna aplikacja 6snap daje dostęp do jego najważniejszych funkcji.

Retrica Retrica jest aplikacją, dzięki której każdy entuzjasta fotografii zrobi zdjęcie w stylu retro.Twórcy aplikacji określają ją jako idealny program do robienia tzw. selfies, czyli zdjęć samego siebie. Retrica w założeniu przypomina dużo bardziej znaną aplikację – Instagram.Po zrobieniu zdjęcia swojej twarzy lub innych obiektów możliwe jest nałożenie jednego z ponad 80 różnorakich filtrów. Owe filtry odmienią zdjęcie, które będzie wyglądało na zrobione kilkadziesiąt lat temu. Użytkownik może bezproblemowo rozmyć zdjęcie lub nałożyć efekt sepii. Aby fotograf – amator mógł zrobić perfekcyjne zdjęcie, Retricę wyposażono w auto – focus, samowyzwalacz i kreator ramek. Do zdjęć domyślnie dodawany jest znak wodny z logiem aplikacji. Może on być jednak zmieniony lub całkowicie wyłączony.

Vinted Kupuj, sprzedawaj i wymieniaj ubrania, akcesoria, kosmetyki i wiele innych z drugiej ręki. Nadaj swoim ubraniom drugie życie!

Chat Lock Ta aplikacja pozwala chronić najbardziej popularne aplikacje czat i wiadomości można zablokować, WhatsApp, Facebook i wiele innych za pomocą kodu PIN. Przechowywać prywatność i utrzymać bezpieczny!
Można również skonfigurować go, aby ukryć zdjęć i filmów z galerii urządzenia przez wprowadzenie hasła.


Skype Skype to oprogramowanie umożliwiające prowadzenie rozmów na całym świecie. Miliony użytkowników indywidualnych oraz firm korzystają z programu Skype na komputerach, aby wykonywać bezpłatne rozmowy wideo i rozmowy głosowe, wysyłać wiadomości błyskawiczne i udostępniać pliki innym użytkownikom. Możesz korzystać ze Skype w najlepszy dla siebie sposób — na telefonie komórkowym, komputerze lub telewizorzewyposażonym w Skype.
Mini Movie Najwyżej oceniony, darmowy Slideshow Maker i Video Editor dostępny w Google Play! Ten łatwy w użyciu movie maker i edytor wideo zbiera Twoje zdjęcia i przekształca je na wspaniałe filmy, wraz z  muzyką do wyboru. Można również zmienić swoje filmy z intuicyjnym zestawem narzędzi do edycji wideo lub użyć własnego utworu muzycznego, dzięki czemu film jest
bardziej szczegółowy, osobisty i bardzo wyjątkowy.


McDonald's kupony, dzięki którym możemy zaoszczędzić kupując jedzenie w "Restauracji pod złotymi łukami". Wystarczy pokazać kupon na telefonie.

                                      Gry:
                                   -Pou


-Don't touch the spikes


-Roll the ball


-Dowcipy XXL


-Subway Surfers

-Fruit Ninja

-Angry Birds


-Don't touch the spikes
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz